Warunki dostawy


Sprzedający zobowiązuje się:
- Dostarczanie odpowiedniego rodzaju i ilości towarów, jak wskazano w momencie składania zamówienia przez klienta zamówienia w uzgodnionej ceny
- Odpowiednio pakować i wysyłać towaru w uzgodnionym terminie. W przypadku niektórych towarów czas nie zostanie dostarczona jak najszybciej, bez wysyłki
- Wydawanie i dołączyć fakturę jako dokument podatku
Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedzenia, z wyjątkiem zamówień, które zostały już podjęte. Wszystkich produktów, ceny zawierają podatek VAT.
 
Kupujący zgadza:
- Podjęcie towarów
- Aby zapłacić za towar cena do uzgodnienia


REKLAMACJE:
Reklamacje są rozpatrywane przez telefon - w dni powszednie 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu 0903 777 561 lub e-mail (reklamacie@tachyonsupplement.eu) lub pocztą na nasz adres. Metoda zwrotu towarów muszą zostać omówione w skardze. Po pieniądze roszczenia zostaną zwrócone na konto, z którego dokonano płatności.


UWAGA:
Wszystkie informacje i doświadczenia są stale wytwarzane i zatrudnionych na podstawie globalnej wiedzy osób i grup stosowanych suplementów diety i procedur dla rozwoju nowych umiejętności w celu osiągnięcia nowej jakości zdrowia. Ponieważ każdy człowiek jest indywidualnością, wynik jest inny dla każdego i nie może zagwarantować naszej organizacji. Zażywanie dodatków pokarmowych i wykorzystanie wiedzy jest niezbędna do dopasowania poszczególnych diagnozy i, w razie potrzeby, skonsultować się z lekarzem. Produkty są sklasyfikowane jako suplementy diety nie zastępują leków ani leczenia. Korzystać tylko produkty zawierające substancje, dla których nie są alergiczne. Negatywnych objawów przerwać stosowanie i skonsultować się z naszym doradcą ekspertów, ul. numer +421 2 / 54 652 711.