Co nas wyróżnia


1.Nasze produkty nie są obciążone reklamy i wiele innych okazji, nasza firma jest bezpośrednim producentem. Surowce do produkcji produktów może się również kupować od dostawców.

2. Wszystkie nasze produkty są Tachionizowana.


Tachyon to, co jest?

Wszystkie rzeczy i istoty składają się z cząsteczek - cząsteczki, atomy, elektrony itd. Oscylują i wytwarzania energii dla określonych częstotliwości. Nawet nasze ciało składa się z miliardów cząstek, które oscylują na różnych częstotliwościach. Jeśli wszystkie częstotliwości oscylują prawidłowo i wzajemnej harmonii, nasze ciało jest zdrowe. Jeżeli dana osoba zachoruje, to oznacza częstotliwość disharmóniou ciała.
energii Tachyon ma informacji na temat wszystkich istniejących częstotliwości, wie, jakie informacje podać częstotliwość ciała, w którym momencie przestaje działać.

W jaki sposób energia Tachyon?

To jest wszechobecne energii szybciej niż światło, które nie ma informacji na temat częstotliwości dla wszystkich częstotliwości, z zastrzeżeniem wagi i posiada własną inteligencję. Energia ta jest wyrażona w postaci cząstek, że naukowcy w 60 ubiegłego wieku nazywany Tachyon.
Cząstki te oscylują z niektórych utworów i tworzenia pól energii moc informacji. Pola te nazywane są naukowcy organizacji pól energii subtelnych, krótkie SOEP (subtelne Organizowanie Pola Energii).
SOEP są odpowiedzialne za tworzenie, rozwój i utrzymanie wszystkich form na świecie mają własne wywiadu i są tuż pod prędkością światła.

Zasadniczo SOEP = aura jest umysłowego i emocjonalnego ciała, co ze względu na negatywne myśli i emocje, które istnieją w naszych umysłach przez długi czas spowodować zakłócenia w naszym ciele fizycznym organów drobno zejść na nasze ciało fizyczne, które widzimy i Można się z nim. Powoduje to, że choroba w nasze ciało fizyczne - w jednej z jednostek. Jeśli zmienimy nasze myśli i emocje pozytywne, jak ma to miejsce w precyzyjnie materialne ciała i prowadzi do uzdrowienia samoliečebný proces, który wnika do ciała fizycznego. energii Tachyon może uzdrowić ciało fizyczne z ciałem lekko chory i rozpocząć proces samoliečebný uzdrowić nasze ciało fizyczne.
(Zaczerpnięte z książki Tachyon Energy - Pragma Publishing, Copyright © 2001, Pragma)