VITAMÍN D3

Katalógové číslo:   |  Kategória: Abecedný zoznam
VITAMÍN D3

VITAMIN D3 je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravia kostí, zubov, a pokožky.

VITAMIN D v prípravku prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, správneho fungovania svalov, zubov.

Vitamin D3 nazývaný Cholekalciferol je tvorený v pokožke vystavenej slnečnému UV žiareniu. Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch, ktorých vstrebávanie a transport sa viažu na tukovú formu a ako zásoba sa môžu ukladať v pečeni.

Vitamin D prispieva k optimálnej hladine vápnika a fosforu a k ich správnemu využitiu, k podpore zdravých zubov a správneho fungovania imunitného systému. Pritom nedostatkom Vitamínu D trpíme najmä v zime, kedy oveľa menej času trávime na slnku, preto najmä v chladnejších mesiacoch s kratšími dňami nezabudnite na jeho zvýšený prísun.

ZLOŽENIE:

Vitamin D3 50 mcg
Dikalciumfosfát 180 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1/2 – 1 tableta denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


8,50 € Objednať

<< Späť