ANTI D

Katalógové číslo:   |  Kategória: Krvný cukor
ANTI D

Doplnok výživy pre ochranu zdravia slinivky brušnej a napomáha k správnemu metabolizmu cukru, na podporu zdravia a správneho nervového systému, životnej energie a vitality. Napomáha k správnej látkovej premene cukrov, tukov a bielkovín.

Podporte správne využitie cukru (glukózy) v krvi prírodnou cestou ako aj pôsobenie inzulínu.

K faktorom ovplyvňujúcim glukózu v krvi patrí:

  • príjem jedla (sacharidy zvyšujú glukózu v krvi)
  • šport (cvičenie znižuje glukózu v krvi)
  • stres (môže zvyšovať glukózu v krvi)

HORČÍK v prípravku prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii psychiky, zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN E v prípravku prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu vyčerpania a únavy, k regulácii hormonálnej činnosti.

VITAMÍN D v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov, zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN C v prípravku prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii ďasien, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

GYMNEMA SYLVESTRE je popínavá rastlina už vyše 2 000 rokov využívaná pre ochranu zdravia slinivky brušnej a napomáha k správnemu metabolizmu cukru. Znižuje chuť na sladké.

ŠKORICOVNÍK ČÍNSKY EXTRAKT je využívaný na udržanie zdravej hladiny cukru v krviznižuje necitlivosť buniek na inzulín v tele a následne normalizuje vysokú hodnotu cukru v krvi.

SENOVKA GRÉCKA  je využívaná pre ochranu zdravia tráviaceho traktu, normalizuje vysokú hladinu cukru v krvi a je tiež využívaná v období tehostenstva dojčenia.

ZLOŽENIE:

Gymnema sylvestre extrakt 10:1 200 mg
Horčík 200 mg
Askorban vápenatý 100 mg
Kyselina alfa-lipoová 100 mg
L-taurín 100 mg
Škoricovník čínsky extrakt 55 mg
Sójový lecitín 50 mg
Ester C 50 mg,
Vitamín E 40 mg
Senovka grécka extrakt 40 mg
Luteín 12 mg
Vitamín B110 mg
Zelený čaj extrakt 10 mg
Vitamín B2 8 mg
Vitamín B6 7 mg
Zinok 7 mg
Koenzým Q10 3 mg
Vitamín B9 500 mcg
Biotín 100 mcg
Chróm 50 mcg
Selén 40 mcg
Vitamín D3 10 mcg
Vitamín B12 15 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

2 tablety: ráno – večer

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


13,80 € Objednať

<< Späť