KELP

Katalógové číslo:   |  Kategória: Štítna žľaza
KELP

KELP je certifikovaný doplnok výživy s prírodnou účinnou látkou kelp, bohatou na jód, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej na tvorbu energie, na podporu nervového systému, zdravej pokožky a na udržanie zdravia štítnej žľazy. Navyše jód, v morskej riase Kelp, je prítomný vo forme, ktorá je pre organizmus ľahko využiteľná.

KELP je morská riasa bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny, ako aj plnohodnotné bielkoviny. Je jedným z najvýznamnejších prírodných zdrojov jódu, ktorý prispieva k s právnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej na tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu zdravej pokožky.

Kelp obsahuje až 70 rôznych minerálov a stopových prvkov, enzýmov, rastových hormónov, vitamínov a proteínov – viac minerálov a proteínov ako akákoľvek iná potrava. Obzvlášť je bohatý na vitamíny B, ktoré sú nevyhnutné pre metabolizmus tukov a bielkovín.

Kelp podporuje optimálnu funkciu štítnej žľazy.

Kelp je veľmi vhodný doplnok pri redukčných programoch a diétach.

ZLOŽENIE:

Kelp extrakt 350 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1 tableta 1 x denne s jedlom, pri vážnejších problémoch 2 tablety 3 x denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


9,50 € Objednať

<< Späť