ALZ NATUR

Katalógové číslo:   |  Kategória: Abecedný zoznam
ALZ NATUR

Doplnok výživy na regeneráciu pamäte a srdcovo-cievneho systému vhodný najmä pre starších ľudí so zhoršenou pamäťou, ktorí zabúdajú známe slová alebo kam odložili veci bežnej potreby, či mená priateľov a známych.

Doplnok stravy Alz Natur je vysoko účinný vďaka unikátnemu komplexu prírodných látok, ktoré sa navzájom podporujú.

ASHWAGANDHA EXTRAKT sa v prírodnej medicíne využívala na podporu pamäti a koncentrácie, na zlepšenie erekcie a libida, na podporu nervového systému, na zdravý a spokojný spánok.

MUIRA PUAMA je využívaná na podporu správneho fungovania sexuálnej vnímavosti a nervového systému.

GABA ako inhibičný neurotransmitér je používana na podporu nervového systému a na zdravý a spokojný spánok.

KÓREJSKÝ ŽEN-ŠEŇ patrí k rastlinám, ktorých úžitok je známy už stáročia. Používa sa najmä jeho koreň, ktorý má podobu ľudského tela. Ženšen kórejský je využívaný na podporu životnej energie a vitality a na podporu správneho fungovania nervového systému a sexuálnej vnímavosti, a je tiež využívaný na podporu pamäti a koncentráciu.

LECITÍN sa využíva na podporu pamäti, pre ochranu zdravia srdca, ciev, pečene, žlčníka, zdravej pokožky, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.

KURKUMÍN je využívaný pre ochranu tráviaceho traktu, pečene, žalúdka a na podporu imunity.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ - VITAMÍN C v prípravku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.

L-TYROZÍN je jedna z dvadsiatich aminokyselín, ktoré potrebujú bunky v tele k syntéze bielkovín. Používa sa na podporu zdravia a správneho fungovania štítnej žľazy, mozgu a využíva sa aj pri extrémnej stresovej záťaži. Pôsobí povzbudzujúco, prispieva k pocitu väčšej energie. Zlepšuje pozornosť a koncentráciu, a prispieva k potlačeniu chuti do jedla.

ZLOŽENIE:

Lecitín sójový 120 mg
Vitamín B5 100 mg
L-tyrozín 90 mg
L-karnitín 70 mg
Cysteín 70 mg
Ashwagandha 70 mg
Muira puama 70 mg
Karnozín 50 mg
GABA 50 mg
Vitamín C 50 mg
Vitamín E 40 mg
Kórejský žeňšeň 35 mg
Kurkumín 30 mg
Inozitol 25 mg
Vitamín B13 20 mg
Vitamín B6 10 mg
Zinok 7 mg
Mangán 0,15 mg
Chróm 35 mcg
Selén 10 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný.

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

2 tbl. 2x denne (ráno a večer)

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


13,80 € Objednať

<< Späť