ASHWGANDHA KOREŇ

Katalógové číslo:   |  Kategória: Abecedný zoznam
ASHWGANDHA KOREŇ

Doplnok výživy na podporu zdravia a správneho fungovania imunitného a nervového systému, na zdravý a spokojný spánok.

ASHWAGANDHA sa v prírodnej medicíne využívala na podporu pamäti a koncentrácie, na zlepšenie erekcie a libida, na podporu nervového systému, na podporu schopnosti tela odolávať stresu, na zdravý a spokojný spánok. Aswagandha je považovaná za jednu z najmocnejších a najužitočnejších ajurvédskych bylín.

Hlavnými zložkami ashwagandy sú steroidné laktóny a alkaloidy, medzi ktorými je hlavný vitanin. Niektoré ďalšie alkaloidy, ktoré sa v rastline nachádzajú, sú somniferin, somnin, somniferinin, vitananin, pseudo-vitananin, tropín a anaferin. Okrem týchto obsahuje ashwaganda tiež 18 rôznych mastných kyselín, beta-sitosterol, polyfenoly a rastlinné steroly. Jedinečná kombinácia týchto chemických zlúčenín v ideálnom pomere robí z ashwaganda mocnú vzpruhu, ktorá omladzuje telo a myseľ.

Ashwagandha je využívaná a doporučovaná manažérom, či inak psychicky a stresom zaťaženým jedincom.
Ashwagandha je vhodná aj pre páry snažiace sa o potomka.
Ashwagandha je známa aj pod názvom “Indický ženšen” alebo “Zimná čerešňa”.

ZLOŽENIE:

Ashwagandha koreň celý 70g

OBSAH:

70 g

DODANIE:

do 24 hodín

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

Užíva sa prevarením v mlieku, alebo ako čajový nálev. Optimálne množstvo 1,5 – 2g sušenej Ashwagandhy denne. Pre prípravu čaju zalejte 250 ml vriacou vodou a nechajte minimálne 10 minút lúhovať. Pre zvýšenie účinku môžete 2-3 min. povariť.

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


5,50 € Objednať

<< Späť