ASHWAGANDHA EXTRAKT

Katalógové číslo:   |  Kategória: Abecedný zoznam
ASHWAGANDHA EXTRAKT

Doplnok výživy pre udržanie zdravia a správneho fungovania nervového systému, na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu zlepšenia erekcie a libida.

ASHWAGANDHA (Ašvaganda) sa v prírodnej medicíne využívala na podporu pamäti a koncentrácie, na zlepšenie erekcie a libida, na podporu nervového systému, na podporu schopnosti tela odolávať stresu, na zdravý a spokojný spánok. Aswagandha je považovaná za jednu z najmocnejších a najužitočnejších ajurvédskych bylín.

Hlavnými zložkami ashwagandy sú steroidné laktóny a alkaloidy, medzi ktorými je hlavný vitanin. Niektoré ďalšie alkaloidy, ktoré sa v rastline nachádzajú, sú somniferin, somnin, somniferinin, vitananin, pseudo-vitananin, tropín a anaferin. Okrem týchto obsahuje ashwaganda tiež 18 rôznych mastných kyselín, beta-sitosterol, polyfenoly a rastlinné steroly. Jedinečná kombinácia týchto chemických zlúčenín v ideálnom pomere robí z ashwaganda mocnú vzpruhu, ktorá omladzuje telo a myseľ.

Ashwagandha je známa aj pod názvom “Indický ženšen” alebo “Zimná čerešňa”.

LECITÍN sa využíva na podporu pamäti, pre ochranu zdravia pečene, žlčníka, zdravej pokožky, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.

ZLOŽENIE:

Ashwagandha extrakt 5% withanoloidov 340 mg
Sójový Lecitín 20 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný.

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

3 tablety 2x denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


7,50 € Objednať

<< Späť