MACA

Katalógové číslo:   |  Kategória: Energia
MACA

MACA je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu erekcie, libida a na podporu správneho fungovania sexuálnej vnímavosti.

MACA EXTRAKT je legendárny extrakt koreňa prastarej peruánskej byliny. Bola využívaná predovšetkým na podporu životnej energie, zlepšenie erekcie a libida.

Účinky koreňa maca poznali už domorodí obyvatelia, ktorý ju používali ako afrodiziakum, aj na liečenie mnohých ochorení.  

Maca koreň obsahuje:

– vlákninu,
– vitamíny: B1. B2, B6, B12,
– antioxidanty C a E,
– bielkoviny,
– alkaloidy, taníny a saponíny, steroly,
– minerály: kremík, sodík, mangán, meď, zinok, vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík
– esenciálne i ostatné aminokyseliny (arginín, serín, histitdín, kyselina asparágová, kyselina glutámová, glycín, valín, fenylalanín, tyrozín a treonín)
– mastné kyseliny: linolénovú, palmovú a olejovú

Maca je vhodná nielen pre mužov, ale aj pre ženy, nakoľko má vplyv aj na plodnosť a menštruačný cyklus u žien.

Maca sa používa aj ako prísada do potravín, jedál a nápojov. Tabletu prírodnej macy si môžete pridať aj do zeleniny, či ovocia a rozmixovať na chutný, nutričný smoothies nápoj. Prípadne dajte tabletu rozpustiť do čaju, šťavy, džúsu, či iného nápoja (pre lepšiu rozpustnosť môžete tabletu mierne rozdrviť).

ZLOŽENIE:

Maca extrakt 350 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

3-8 tabliet denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


12,90 € Objednať

<< Späť