ŽENŠEŇ KOMPLEX

Katalógové číslo:   |  Kategória: Energia
ŽENŠEŇ KOMPLEX
ŽENŠEN KOMPLEX je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu životnej energie a vitality, na podporu pamäti a koncentrácie, a na podporu správneho fungovania imunitného a nervového systému.

KÓREJSKÝ ŽENŠEN patrí k rastlinám, ktorých úžitok je známy už stáročia. Používa sa najmä jeho koreň, ktorý má podobu ľudského tela. Ženšen kórejský je využívaný na podporu životnej energie a vitality a na podporu správneho fungovania nervového systému a sexuálnej vnímavosti, a je tiež využívaný na podporu pamäti a koncentráciu.

ŽENŠEN SIBÍRSKY je využívaný na podporu zdravia a správne fungovanie nervového a imunitného systému, a podporu životnej energie a vitality.

Ženšen využívali za účelom zlepšenia pozornosti a znižovania vplyvu stresových faktorov aj ruskí kozmonauti. Ženšen sa považuje za účinný adaptogén.

ZLOŽENIE:

Kórejský ženšen extrakt 180 mg
Sibírsky ženšen extrakt 180 mg
Sójový lecitín 20 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1-2 tablety 1 – 2 x denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


12,50 € Objednať

<< Späť