AFRODI

Katalógové číslo:   |  Kategória: Sex
AFRODIDoplnok výživy na podporu zdravého fungovania libida, erekcie a sexuálnej vnímavosti.

Afrodi patrí medzi top prírodné doplnky stravy na podporu libida, erekcie, sexuálnej vnímavosti. Catuaba, Ashvaganda či Maca sa už odpradávna používajú ako prírodné afrodiziakum.

KRPČIARKA ŠÍPOLISTÁ je veľmi silné afrodiziakum, má priamy blahodárny vplyv na tvorbu spermií, používa sa:

  • pri predčasnom výrone semena,
  • osteoporóze
  • nedostatočnom prekrvení mozgu
  • je využívaná pre ochranu zdravia srdca, ciev, tráviaceho traktu a na zlepšenie erekcie a libida.

DAMIÁNA EXTRAKT je používaná predovšetkým ako relaxant alebo sexuálne tonikum a afrodiziakum, na ktorý obzvlášť citlivo reagujú ženy. V ľudovom liečiteľstve sa používa k liečbe hormonálnej nevyrovnanosti, nervových problémov, akútnych úzkostí, bolestí, a k povzbudeniu chuti do jedla, pri poruchách vyprázdňovania alebo ako podporný prostriedok pri liečbe zápalových močových ciest.

MACA EXTRAKT je legendárny extrakt koreňa prastarej peruánskej byliny. Indianski bojovníci používali Macu pred bojom pre dosiahnutie lepšej sily a vytrvalosti, španielski kolonizátori ju nazývali “sexuálnou rastlinou Inkov.” Veľmi výrazne podporuje erekciu u mužov a stimuluje sexuálne funkcie, napomáha rastu svalovej hmoty, zlepšuje silu i regeneráciu.

ZINOK v prípravku prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

SELÉN v prípravku prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 

ZLOŽENIE:

Damiana extrakt 300 mg
Maca extrakt 250 mg
Muira puama extrakt 200 mg
Catuaba extrakt 200 mg
Ašvaganda extrakt 100 mg
Kórejský žeňšeň extrakt 100 mg
Alfa-tokoferylacetát 50 mg
Ginko biloba extrakt 30 mg
Koenzým Q10 7 mg
Zinok 5 mg
Selén 40 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

Obsah: 100 tbl.

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

Pri podpore libida 3 tbl. ráno na lačno, 3 tbl. pred pohlavným stykom.

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


14,00 € Objednať

<< Späť