ANTI V

Katalógové číslo:   |  Kategória: Imunita
ANTI V

Doplnok výživy na podporu zdravia a správneho fungovania imunitného systému.

Kyselina L-Askorbová – Vitamín C v prípravku prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Zinok v prípravku prispieva k správnej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej syntéze DNA, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Oregano extrakt je prírodné antibiotikum, pôsobí proti baktériám, pliesňam a vírusom. Pomáha pri ochoreniach dýchacích ciest a črevných infekciách.
Kurkumín extrakt
má protizápalový účinok, zvyšuje tvorbu a vylučovanie žlčových kyselín-napomáha tráveniu, napomáha správnej funkcii pečene a žalúdka, znižuje hladinu LDL cholesterolu (zlého cholesterolu), má výrazné antioxidačné účinky, posilňuje imunitný systém a zabraňuje alergiám.

Extrakt z jadier grapefruitu má vysoký obsah antioxidantov a fytonutrientov zvaných bioflavonoidy, obsahuje silný rastlinný antioxidant-bioflavoniod- hesperidín, ktorý j eznámy ako prírodný stimulátor imunitného systému. Chemické analýzy preukázali v extrakte z grepových jadier ďalšie antioxidanty - vitamín C, steroly, , tokoferoly, kyselinu citrónovú, liminoidy a minerály. Štúdie preukázali, že bioaktívne látky v extrakte z grepových jadier môžu tlmiť rast rakoviny čriev. Extrakt z grepových jadier je spájaný s nasledujúcimi potenciálnymi zdravotnými účinkami:silný prírodný antiseptický prostriedok, protivírusový a protiplesňový prostriedok, možné protirakovinové účinky, podporuje hojenie rán a jaziev, možný vplyv na znižovanie hladiny cholesterolu, vynikajúci prostriedok na liečbu plesní na nechtoch, pri liečbe vaginálnych a kožných ochorení a zápale prínosových dutín, účinná prevencia candidózy a ďalších plesňových ochorení, prírodné antibiotikum, pomáha alkalizovať organizmus, podporuje imunitný systém.

 

ZLOŽENIE

Čakankový inulín 200 mg
Kyselina L-askorbová 150 mg
Oregano extrakt (Origanum vulgare) 100 mg
Kurkumín extrakt (Curcuma oblonga) 100 mg
Chondroitín sulfát 90 mg
Badián (extrakt z listov a semien) (Illicium verum) 80 mg
Extrakt z grepových jadier 60 mg
Astragalus extrakt (Astragalus membranaceus) 40 mg
Medovka lekárska extrakt (Melissa officinalis) 40 mg
Extrakt z olivových listov (Olea europaea) 20 mg
Mikrokryštalická celulóza 20 mg
Zinok (Síran zinočnatý) 10 mg
Stearan horečnatý rastlinný 10 mg
Propolis 3 mg
 
DOPORUČENÉ UŽÍVANIE/DÁVKOVANIE:


1 - 2 tbl. 3 x denne


OBSAH:

100 tabliet

DODANIE:

do 24 hodín


Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


14,80 € Objednať

<< Späť