I3C+ (Indol 3 Carbinol)

Katalogové číslo:   |  Kategorie: Onkologické nemoci
I3C+ (Indol 3 Carbinol)
I
I3C + je přírodní doplněk stravy na podporu zdraví děložního čípku, prostaty, cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky, a správného fungování imunitního systému.

Indol-3-karbinol (I3C) je účinný na podporu zdraví prostaty a děložního čípku. Má antioxidační a antiaterogenní vlastnosti.

Indol-3-karbinol má priatźnivý vliv na více úrovních buněčného metabolismu lidského organismu.

Indol-3-karbinol přispívá k rovnováze pohlavních hormonů. Pozitivně ovlivňuje metabolismus estrogenů a testosteronu. Má blahodárný vliv na hormonální rovnováhu žen. Ovlivňuje zdravý vývoj buněk v lidském organismu, včetně nádorových buněk.

VITAMIN C v přípravku přispívá k udržení správného fungování imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu a ke správné funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky, zubů, k ochraně buněk před oxidativním stresem.


SLOŽENÍ:

I3C 200 mg
Vitamin C 100 mg

Hlavní přírodní pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý rostlinný

OBSAH:


60 tablet

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ / DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí 1-2 tablety denně.

DODÁNÍ:

do 48 hodin

Upozornění podle nařízení EU komise:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Systém Tachyon nenahrazuje lékařskou péči, shromažďuje zkušenosti pacientů a lékařů, léčitelů a nejnovější poznatky v oblasti výživových doplňků důležité pro úspěšnou péči o sebe. Využívá zkušenosti a spolupracuje se světovými organizacemi zaměřených na ochranu zdraví.

Všechny získané poznatky konzultujte prosím před jejich uplatněním s kvalifikovaným odborníkem.

417,3 Kč Objednat

<< Zpět