Nazov spoločnosti
Spoločnosť s.r.o.
Ulica 17, 987 65  Mesto
09 / 876 54 321    0905 123 456
info@spolocnost.sk www.spolocnost.sk

KYSELINA HYALURONOVÁ

Katalogové číslo:   |  Kategorie: Klouby
KYSELINA HYALURONOVÁ
Doplněk výživy na podporu zdravé pokožky a na udržení zdravých kloubů a chrupavek.

KYSELINA HYALURONOVÁ je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Má schopnost vázat velké množství vody - je jako houba co nasává a uvolňuje vodu podle potřeb těla. Je využívána na podporu zdravé pokožky a na udržení zdravých kostí a kloubů.

Nejvíce kyseliny hyaluronové máme v kůži. Ve vysokých koncentracích ji najdeme iv pupeční šňůře, sklivci oka, kloubní tekutině, či v ledvinách, mozku, plicích a ve svalech.

Téměř dvě třetiny kyseliny hyaluronové, kterou vyprodukuje náš organismus, spotřebujeme v průběhu jednoho dne. Navíc, čím jsme starší, tím jí máme méně. Po čtyřicítce si tělo "vyprodukuje" už jen polovinu množství, které potřebuje.

VITAMIN D v přípravku přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, svalů, zubů.

VITAMIN C v přípravku přispívá k normální tvorbě kolagenu a ks právní funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, zvyšuje vstřebávání železa.

SLOŽENÍ:

Kyselina hyaluronová 40 mg
Vitamin C 5 mg
Vitamin D3 5 mcg

Hlavní přírodní pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý rostlinný

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ / DÁVKOVÁNÍ:

1-2 tablety denně

DODÁNÍ:

do 48 hodin

Upozornění podle nařízení EU komise:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Systém Tachyon nenahrazuje lékařskou péči, shromažďuje zkušenosti pacientů a lékařů, léčitelů a nejnovější poznatky v oblasti výživových doplňků důležité pro úspěšnou péči o sebe. Využívá zkušenosti a spolupracuje se světovými organizacemi zaměřených na ochranu zdraví.

Všechny získané poznatky konzultujte prosím před jejich uplatněním s kvalifikovaným odborníkem.

372,4 Kč Objednat

<< Zpět