KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Katalógové číslo:   |  Kategória: Pleť
 KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Doplnok výživy na podporu zdravej pokožky a na udržanie zdravých kĺbov a chrupaviek.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Má schopnosť viazať veľké množstvo vody – je ako špongia čo nasáva a uvoľňuje vodu podľa potrieb tela. Je využívaná na podporu zdravej pokožky a na udržanie zdravých kostí a kĺbov.

Najviac kyseliny hyalurónovej máme v koži. Vo vysokých koncentráciách ju nájdeme aj v pupočnej šnúre, sklovci oka, kĺbovej tekutine, či v obličkách, mozgu, pľúcach a vo svaloch.

Takmer dve tretiny kyseliny hyalurónovej, ktorú vyprodukuje náš organizmus, spotrebujeme v priebehu jedného dňa. Navyše, čím sme starší, tým jej máme menej. Po štyridsiatke si telo „vyprodukuje“ už iba polovicu množstva, ktoré potrebuje.

VITAMÍN D v prípravku prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, svalov, zubov.

VITAMÍN C v prípravku prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a ks právnej funkcii kostí, chrupaviek, ďasien, zubov, zvyšuje vstrebávanie železa.

ZLOŽENIE:

Kyselina hyalurónová 40 mg
Vitamín C 5 mg
Vitamín D3 5 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1-2 tablety denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


14,10 € Objednať

<< Späť