ENERGY

Katalógové číslo:   |  Kategória: Energia
ENERGY

ENERGY je prírodný doplnok výživy na podporu životnej energie a vitality, zároveň prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Prípravok obsahuje pozorne pripravený komplex prírodných látok, z ktorých každá jedna má nezastupiteľné miesto a ich kombináciou sa dosahuje výborný výsledný efekt.

Duševná energia patrí k našim hlavným motorom. Práve vďaka nej dokážeme nastaviť svoje telo aj myseľ na plné obrázky. Ak nám životná energia chýba, klesáme nielen na výkone, ale aj na našej nálade. Práve vo chvíľach únavy, či vyčerpania Vám môže prípravok Energy účinne pomôcť.
VITAMÍN B12 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy.

VITAMÍN B9 v prípravku prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej premene energie a tiež k zmierneniu únavy a vyčerpania.

VITAMÍN B3 v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Prispieva k udržaniu zdravej pokožky.

KOFEÍN je využívaný na podporu životnej energie a vitality.

ZELENÝ ČAJ EXTRAKT má o 10 krát väčšie množstvo antioxidantov, ako je v ovocí a zelenine. Je využívaný na podporu detoxikácie organizmu, a podporu metabolizmu.

DMAE (Dimetylaminoetanol) je prirodzene sa vyskytujúca živina, ktorá sa vo vysokých koncentráciách nachádza v rybách, sardinkách ale najmä v losose. DMAE je produkovaný v ľudskom mozgu. Je využívaný na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu nervového systému.

TAURÍN sa vyskytuje v mnohých bežných potravinách, je jednou z aminokyselín, ktoré sú klasifikované ako neesenciálne. Je využívaný na podporu životnej energie a vitality. Upozornenie: Taurín sa pridáva do mnohých energetických nápojov, ktoré tiež obsahujú veľké množstvo cukru a kofeínu. MayoClinic.com varuje, že táto kombinácia zložiek môže zvýšiť srdcovú frekvenciu a krvný tlak, zvyšujú pocit nervozity a podráždenosti.

L-TEANÍN je unikátna aminokyselina nachádzajúca sa výlučne v čajovníku (Camellia Sinensis), a podieľa sa tak na neobvyklej chuti zeleného čaju. Je využívaný na podporu nervového systému a relaxáciu.

L- KARNITÍN - najlepšie zdroje sú živočíšne produkty, ako je mäso, ryby, hydina a mlieko. Všeobecne platí, že červenšie mäso, tým je vyšší obsah karnitínu. Používa sa na podporu vitality a životnej energie, zvyšuje športové výkony.

ZLOŽENIE:

Taurín 333 mg
DMAE 100 mg
L-teanín 57 mg
Vitamín C 40 mg
Kofeín 24 mg
L-karnitín 14 mg
Extrakt zo zeleného čaju 3,5 mg
Vitamín B3 3,5 mg
Vitamín B6 0,7 mg
ALA 0,4 mg
Kyselina listová 50 mcg
Vitamín B12 0,6 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

2 – 3 tablety 2x denne

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


8,20 € Objednať

<< Späť