DMAE

Katalógové číslo:   |  Kategória: Abecedný zoznam
DMAE

Doplnok výživy na podporu správneho fungovania pamäte a koncentrácie, na zdravý a pokojný spánok a na podporu nervového systému.

DMAE (Dimetylaminoetanol) je prirodzene sa vyskytujúca živina, ktorá sa vo vysokých koncentráciách nachádza v rybách, sardinkách, ale najmä v losose. DMAE je produkovaný v ľudskom mozgu. Je využívaný na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu nervového systému. Patrí medzi antioxidanty.

Ako DMAE funguje v mozgu? Stimuluje produkciu cholínu a acetylcholínu v mozgu (zabezpečujú komunikáciu medzi mozgovými bunkami). Cholín patrí medzi vitamíny skupiny B.

DMAE je vhodný pre každého, kto je pod vplyvom vysokých pracovných, či študijných nárokov, pre manažérov, študentov aj starších ľudí. Pôsobí pozitívne pri funkcii pamäti, IQ, počas učenia, proti stresu, pri nadmernej záťaži. Jeho hlavnou prednosťou je, že ľahko preniká mozgovými krvnými bariérami a membránami buniek.

 

ZLOŽENIE:

DMAE 150 mg

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1-2 tablety denne vnútorne alebo naniesť na pokožku – rozpustené vo vode (1 tabl/1 dl vody), prípadne v olivovom oleji (1 tabl.,/4cl olivového oleja)

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


9,00 € Objednať

<< Späť