IMUNO COLOSTRUM

Katalógové číslo:   |  Kategória: Imunita
IMUNO COLOSTRUM

Prírodný doplnok výživy na podporu zdravia kĺbov a kostí, na podporu správneho fungovania imunitného systému a na podporu normálneho rastu a vývoja detí.

COLOSTRUM je využívaný na podporu normálneho rastu a vývoja detí, na obdobie tehotenstva a dojčenia a na udržanie zdravých kĺbov, kostí a zubov.

Colostrum je skvelým zdrojom bielkovín.

Colostrum je pri cicavcoch prvou výživou každého mláďaťa po narodení, naše deti nevynímajúc. Pre novorodencov postačuje na začiatky samostatného života, keďže im dodáva celý rad výživných substancií, bielkoviny, aktívne protilátky (imunoglobulín).

Colostrum je žltá, priezračná tekutina, ktorá vzniká v tele matky ešte pred pôrodom a postupne sa za 2–3 dni mení na mlieko. Považuje sa za jednu z najstarších a najvýznamnejších výnimočných potravín, ktoré možno nájsť v prírode.


ZLOŽENIE:

Colostrum 600 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

120 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

2 tablety 2x denne pol hodiny pred jedlom alebo 1 hodinu po jedle zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


13,90 € Objednať

<< Späť