DENTOREMIN 2

Katalógové číslo:   |  Kategória: Zuby
DENTOREMIN 2

Doplnok výživy na podporu správneho dobudovania zubov, pri zubných kazoch, oderoch a opotrebovaní skloviny.

FLUORID v prípravku prispieva k udržaniu mineralizácie zubov.

VÁPNIK v prípravku prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k správnej neurotransmisii, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, potrebný na udržanie zdravých zubov.

FOSFOR v prípravku prispieva k udržaniu zdravých zubov.

DRASLÍK v prípravku prispieva, k udržaniu normálneho krvného tlaku, k správnemu fungovaniu nervového systému.

ZINOK v prípravku prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, Vitamínu A,k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k správnej syntéze cysteínu, homocysteínu, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej tvorbe červených krviniek, k regulácii hormonálnej činnosti.

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:
1 tabletu 1-2x denne chvíľu po umytí zubov, najlepšie pred spaním rozhrýzť a premielať v ústach, konzistenciu nechať pôsobiť spolu so slinami 10-15 minút v ústnej dutine. Neprehĺtať, vypľuť a ústa nevyplachovať, nechať pôsobiť počas spánku. Počas premielaniach v ústach si vytvárajte predstavu, že Vaše zuby sa už ďalej nemusia kaziť, môžu byť pevné, silné a zdravé. Jednou z príčin zvýšenej kazivosti zubov je totiž aj psychosomatická porucha, ktorá znižuje produkciu stavebných enzýmov na regeneráciu zubov.

ZLOŽENIE:

citrát vápenatý 75 mg
dikalciumfosfát 23 mg
srvátka (kazeinové glykomakropeptidy)15 mg
glycerolfosfát dvojdraselný 10 mg
fluorid sodný 5 mg
mliečnan vápenatý 5 mg
kyselina citrónová 6 mg
IP6 3 mg
pyridoxín hydrochlorid (vit.B6) 0,6 mg
síran zinočnatý 0,4 mg

DODANIE:

do 24 hodín


Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


7,20 € Objednať

<< Späť