DENTOREMIN 1

Katalógové číslo:   |  Kategória: Zuby
DENTOREMIN 1

Doplnok výživy na udržanie zdravých zubov, pri remineralizácii zubov, paradentóze, dopĺňaní vápnika a fosforu. Prípravok pre zdravé, pevné a krásne zuby.

Remineralizácia je proces obnovy a “opravy” poškodení, ktoré vznikajú na našich zuboch. Opakom tohto procesu je demineralizácia, t.j. rozpúšťanie zubnej skloviny, čím sa zuby poškodzujú. A tak pre zachovanie zdravého chrupu, proces remineralizácie by mal prevažovať nad procesom demineralizácie.

Komplex fluoru, vápnika, fosforu a iných potrebných stavebných látok v prípravku je nevyhnutý pre efektívny proces remineralizácie zubov.

FLUORID v prípravku prispieva k udržaniu mineralizácie zubov.

VÁPNIK v prípravku prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k správnej neurotransmisii, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, potrebný na udržanie zdravých zubov.

FOSFOR v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu bunkových membránach, k udržaniu zdravých zubov.

DRASLÍK v prípravku prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku, k správnemu fungovaniu nervového systému.

ZINOK v prípravku prispieva, k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov, makronutrientov, mastných kyselín, Vitamínu A, k správnej syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, ochrane buniek pred oxidačným stresom, v procese delenia buniek.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva, k správnej syntéze cysteínu, homocysteínu, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej tvorbe červených krviniek, k regulácii hormonálnej činnosti.


ZLOŽENIE:

Vápnik 150 mg
Dihydrogénfosforečnan vápenatý 40 mg
Hydroxyapatit 35 mg
Srvátka 15 mg
Zelený čaj extrakt 8 mg
Glycerolfosfát dvojdraselný 10 mg
Aloe vera 5 mg
Kyselina citrónová 3,5 mg
Inozitol 3 mg
Mliečnan vápenatý 1 mg
Fluorid sodný 0,5 mg
Vitamín B6 0,3 mg
Zinok 0,2 mg
Vitamín K 10 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný.

OBSAH:

60 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

Počas dňa 1 -4 cmúľacie tablety, hlavne po konzumácii kyslých jedál. Použité sladidlo pôsobí proti baktériám zubného kazu – obdobne ako xylitol v žuvačkách. Počas cmúľania si vytvárajte predstavu, že Vaše zuby sa už ďalej nemusia kaziť, môžu byť pevné, silné a zdravé. Jednou z príčin zvýšenej kazivosti zubov je totiž aj psychosomatická porucha, ktorá znižuje produkciu stavebných enzýmov na regeneráciu zubov.

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


7,20 € Objednať

<< Späť