ENZÝMKOMPLEX

Katalogové číslo:   |  Kategorie: Onkologické nemoci
ENZÝMKOMPLEX
Enzýmkomplex je přírodní doplněk stravy na podporu zdraví a správného fungování trávicího traktu. Obsahuje celý komplex těch nejvýznamnějších enzymů pro náš organismus.

PANKREATICKÉ ENZYMY zahrnují tři skupiny enzymů - proteázy (trypsin, chymotrypsin), lipázy, amylázy.

LIPÁZA je trávicí enzym, který se tvoří ve slinivce břišní. Je uvolňován do tenkého střeva, kde se spolu se žlučí podílí na trávení tuků.

Pankreatické enzymy jsou částečně absorbovány organismem. Přispívají k ochraně zdraví trávicího traktu (žaludku), k udržení zdravé hladiny cukru v krvi, na ochranu zdraví srdce a cév, chrání organismus před širokým spektrem volných radikálů, na podporu imunity, na ochranu zdraví kloubů, svalů a tkání.

Enzymy se považují za jakési fermenty obsahující jiskru života. Čím více vysokoaktivních enzymů našemu tělu dodáváme, tím větší je příliv nového života do těla a tím více tyto enzymy podporují tvorbu nových zdravých buněk.


SLOŽENÍ:

Pankreatin 120 mg
Papain 61 mg
Bromelain 50 mg
Rutin 34 mg
Trypsin 26 mg
Lipáza 20 mg
Yucca schidigera 20 mg
Hydrolyzovaný kolagen 20 mg
Chymotrypsin 1,10 mg
Superoxid dismutáza 150 mcg

Hlavní přírodní pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý rostlinný

OBSAH:

240 tablet

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ / DÁVKOVÁNÍ:

2 až 4 tablety denně, tablety zapít dostatečným množstvím vody cca půl hodinu před jídlem

DODÁNÍ:


do 48 hodin

Upozornění podle nařízení EU komise:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Systém Tachyon nenahrazuje lékařskou péči, shromažďuje zkušenosti pacientů a lékařů, léčitelů a nejnovější poznatky v oblasti výživových doplňků důležité pro úspěšnou péči o sebe. Využívá zkušenosti a spolupracuje se světovými organizacemi zaměřených na ochranu zdraví.

Všechny získané poznatky konzultujte prosím před jejich uplatněním s kvalifikovaným odborníkem.


<< Zpět