LECITÍN, HOŘČÍK

Katalogové číslo:   |  Kategorie: Srdce
LECITÍN, HOŘČÍK
LECITIN + HOŘČÍK je přírodní doplněk stravy na podporu zdraví srdce a cév, na udržení zdravé hladiny cholesterolu.

HOŘČÍK
(Magnesium) v přípravku přispívá ke správnému fungování nervového systému, ke správnému fungování svalů, k normální syntéze bílkovin, hraje roli v procesu dělení buněk.

Magnesium je po vápníku druhý nejdůležitější nitrobuněčný minerál v lidském těle a je součástí více než 300 enzymů. Tělo obsahuje 20-30 gramů hořčíku. 50-70% se ho nachází v kostech, zbytek ve svalech, žlázách s vnitřní sekrecí, určité množství iv krvi.

Je nepostradatelný pro řadu funkcí v organismu, jako je např .: přenos nervových impulsů, tvorba zubů a kostí a svalových stahů. Je také důležitý pro nervy, transportuje cukr do buněk a asistuje při jeho přeměně na energii. Podporuje i účinek inzulínu. Díky němu se zlepšuje využití kyslíku v buňkách. Bez hořčíku nefunguje správně ani trávení. Pomáhá při vstřebávání vápníku, jeden bez druhého v těle nemohou správně fungovat. Také má vliv na zuby, zubní sklovinu a zubní kaz. Má pozitivní vliv i na paměť a úsudek.

Magnesium je vhodné i pro alergiky a mužů, u kterých má vliv na prostatu.

Hořčík je důležitý prvek kostní látkové přeměny.

Magnesium je nezbytné pro správnou funkci nervů a svalů, je známé jako protistresový prvek.

V rámci poměrně unikátního průzkumu, který se uskutečnil na vzorku 200 Slováků ve věku 17 až 84 let, se zjistilo, že třetina z nás je podle všeho ohrožena nedostatkem hořčíku. Nedostatkem hořčíku jsou nejvíce ohroženi lidé po 50-tce.

LECITIN
se využívá na podporu paměti, pro ochranu zdraví srdce, cév, jater, žlučníku, zdravé pokožky, na udržení zdravé hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.

Lecitin je velmi důležitý prvek v lidském organismu. Seznam toho, co pozitivně ovlivňuje je velmi dlouhý. Lecitin má vliv zejména na: krevní oběh, mozek, žlučník, pokožka, vlasy a nehty, játra.

Lecitin je snad nejznámější mezi studenty, protože má pozitivní vliv na přenos nervových signálů a tedy i na učení.

Lecitin má své významné místo iu sportovců.

Studie však ukazují, že příjem lecitinu v potravě poklesl za posledních 100 let přibližně na čtvrtinu. Doporučená dávka lecitinu na den je 3 - 10g denně.
 

SLOŽENÍ:

Sójový lecitin 500 mg
Hořčík (Magnesium) 20 mg

Hlavní přírodní pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý rostlinný

OBSAH:


360 tablet

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ / DÁVKOVÁNÍ:

2 až 4 tablety 2krát denně po jídle

Po doporučení lékaře je možné dávku zdvojnásobit

DODÁNÍ:

do 48 hodin

Upozornění podle nařízení EU komise:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Systém Tachyon nenahrazuje lékařskou péči, shromažďuje zkušenosti pacientů a lékařů, léčitelů a nejnovější poznatky v oblasti výživových doplňků důležité pro úspěšnou péči o sebe. Využívá zkušenosti a spolupracuje se světovými organizacemi zaměřených na ochranu zdraví.

Všechny získané poznatky konzultujte prosím před jejich uplatněním s kvalifikovaným odborníkem.

285,2 Kč Objednat

<< Zpět