Nazov spoločnosti
Spoločnosť s.r.o.
Ulica 17, 987 65  Mesto
09 / 876 54 321    0905 123 456
info@spolocnost.sk www.spolocnost.sk

KARDIOMAX LÍNIE

Katalogové číslo:   |  Kategorie: Srdce
KARDIOMAX LÍNIEPřírodní certifikovaný doplněk výživy na ochranu zdraví srdce a cév a na podporu správného fungování kardiovaskulárního systému.

KYSELINA LISTOVÁ (Vitamin B9) v přípravku přispívá k normální syntéze aminokyselin, ke správné tvorbě krve, k normálnímu metabolismu homocysteinu, ke správnému fungování buněčných membrán.

Kyselina listová se z těla vyloučí většinou už do 24 hodin. Tento vitamín je velmi důležitý i pro ženy, které chtějí otěhotnět, nebo se nacházejí v prvním trimestru těhotenství. Doporučená denní dávka je 400 - 600 mg za den, maximálně 1 g. U těhotných žen se tato hranice zvyšuje na dvojnásobek.

Kyselina listová je důležitá pro tvorbu červených krvinek, syntézu DNA (molekuly nosící genetickou informaci), růst tkáně a funkci buněk. Kromě toho stimuluje tvorbu žaludeční kyseliny.

HOŘČÍK přispívá k rovnováze elektrolytů, k správnému fungování nervového systému,, svalů, syntéze bílkovin, v procesu dělení buněk.

VITAMIN B6
přispívá k správné metabolismu pro tvorbu energie, správnému fungování nervového a imunitního systému.

VITAMIN C (kyselina askorbová) v přípravku přispívá ke správné funkci krevních cév, chrupavek, dásní, nervového systému.

LECITIN
se využívá na podporu paměti, pro ochranu zdraví jater, žlučníku, zdravé pokožky, na udržení zdravé hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.


SLOŽENÍ:


Yucca 150 mg
Hořčík 100 mg
Sójový lecitin 100 mg
Vitamin C 60 mg
Vitamin B6 11 mg
Vtamín B9 (Kyselina listová) 500 mcg
Vitamin B12 125 mcg

Hlavní přírodní pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý rostlinný

OBSAH:


100 tablet

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ / DÁVKOVÁNÍ:

1 tableta 2x denně

DODÁNÍ:

do 48 hodin

Upozornění podle nařízení EU komise:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Systém Tachyon nenahrazuje lékařskou péči, shromažďuje zkušenosti pacientů a lékařů, léčitelů a nejnovější poznatky v oblasti výživových doplňků důležité pro úspěšnou péči o sebe. Využívá zkušenosti a spolupracuje se světovými organizacemi zaměřených na ochranu zdraví.

Všechny získané poznatky konzultujte prosím před jejich uplatněním s kvalifikovaným odborníkem.

240,3 Kč Objednat

<< Zpět