HCA

Katalógové číslo:   |  Kategória: Chudnutie
HCA

HCA je prírodný doplnok výživy na udržanie zdravej hladiny cholesterolu, podporu životnej energie a vitality a podporu metabolizmu.

HCA sa nachádza len v málo rastlinách. Jej bohatým zdrojom je GARCINIA CAMBOGIA – ker rastúci v juhovýchodnej Ázii, u nás známy ako Tamarid Malabarský, využívaný na podporu životnej energie a vitality a podporu metabolizmu.

HCA v Garcínia má vplyv na metabolizmus a je prospešný pre zníženie hmotnosti. Funguje tak, že inhibuje enzýmy, ktoré premieňajú citrát na koenzým, ktorý chráni telo pred ukladaním prebytočných kalórií ako tuk.

ZLOŽENIE:
Garcínia 530 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

Dospelí počas regulačnej diéty 3x denne 1 tabletu, po dobu dvoch mesiacov.

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


10,50 € Objednať

<< Späť