YUCCA+

Katalógové číslo:   |  Kategória: Detoxikácia
YUCCA+

YUCCA+ je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu detoxikácie organizmu a na podporu správneho fungovania tráviaceho systému.

YUCCA SHIDIGERA je večne zelená palma, ktorá pochádza zo Spojených štátov, Mexika a Karibských ostrovov, kde túto raslinu používajú ako potravu aj na liečenie rôznych chorôb. Svojim vzhľadom pripomína palmu s hrubým a krátkym kmeňom a s listami v tvare meča. Má kvety v tvare zvona, ktoré po rozkvitnutí rastú do tvaru pyramídy a v noci vydávajú sladkú vôňu. Indiáni ju považovali za najkrajší strom púšte. Po celé stáročia jej prejavovali úctu a pokladali ju za „strom života” pre jej obdivuhodnú liečivú moc.

Je využívaná na podporu detoxikácie organizmu a na udržanie zdravej hladiny cholesterolu.

Vďaka tomu, že extrakt pochádza z rastlinky Yucca Schidigera obsahuje vysoké množstvo saponínov (až 90% !). Už pôvodní obyvatelia využívali tieto látky ako účinný prírodný čistiaci prostriedok pre organizmus. Saponíny totižto napomáhajú k odstraňovaniu usadenín z tela.

Proces očisty začína spravidla v tráviacom trakte, následne v krvnom obehu, kde má vplyv na hladinu cholesterolu a tukov. Očistnú kúru je veľmi vhodné z času na čas absolvovať v každom veku. Časom sa v črevách vytvárajú rôzne nánosy a usadeniny, ktoré zaťažujú organizmus a zhoršujú jeho funkcie ako aj prirodzené obranné mechanizmy. Preto ak vo svojom harmonograme máte zaradenú aj očistu tela, Yucca je pre vás v tomto prípade veľmi vhodný doplnok.

Odporúčame svojmu telu dopriať aj pravidelné jednodňové kúry, počas ktorých je veľmi účinné, ak obmedzíte prísun tuhej potravy a prečisťujete telo v tento deň len čistou vodou. Najefektívnejšie je takéto jednodňové kúry absolvovať raz do týždňa počas menej náročného dňa.

SLADOVKA HLADKOPLODÁ je rastlina využívaná na podporu zdravia dýchacích ciest a na podporu správneho fungovania tráviaceho systému.

ZLOŽENIE:

Yucca 490 mg
Sladovka hladkoplodá extrakt 100 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

Prvý týždeň je vhodné začať užívať 1 tabletu ráno (pred jedlom) a 1 tabletu večer (2 hodiny po jedle).Druhý týždeň je vhodné užívať 2 tablety ráno a večer.Ďalšie týždne môžete zvýšiť dávku na 3 tablety 2x denne, prípadne 2 tablety 3x dene.Tablety zapite dostatočným množstvom vody. Počas kúry je vhodné zvýšiť aj príjem čistej vody počas dňa.

Optimálna dĺžka kúry je 3 mesiace.

DODANIE:

do 24 hodín

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.


11,60 € Objednať

<< Späť